Довідка

Ваше ліжко може бути виготовлено в одній з комплектацій:

Комплектація Стандарт
Комплектація Стандарт стане відмінним бюджетним рішенням для вашої спальні.
Найбільш економна комплектація повноцінного ліжка. Ліжко укомплектоване металевою рамкою з 36 буковими ламелями і широкими царгами товщиною 7,5 см.
Зверніть увагу: в даній комплектації не передбачені короб для білизни і підйомні механізми.

Комплектація Комфорт
Комплектація Комфорт — відмінне поєднання ціни та якості.
Найоптимальніша комплектація. Ліжко буде укомплектоване металевою рамкою з 38 буковими ламелями (або 42 — за додаткову оплату), широкими царгами товщиною 7,5 см. А також буде оснащене двома підйомними механізмами з газ-ліфтами. Короб для білизни глибиною 18,5 см з спан-бондом на дні.

Комплектація Люкс
Вдосконалений варіант комплектації Комфорт. Ліжко укомплектоване металевою розбірною рамкою з 38 буковими ламелями (42 — за додаткову оплату), широкими царгами товщиною 7,5 см зі знімним цільним чохлом на липучках, двома підйомними механізмами з газ-ліфтами і ящиком під постільну білизну глибиною 18,5 см з спан-бондом і ламінованим ХДФ на дні.

Комплектація ВІП
Комплектація ВІП є найбільш затребуваною серед покупців завдяки цілому ряду переваг.
Головною особливістю даної комплектації є знімний чохол на липучках, який не тільки має більш вишуканий дизайн і полегшить процес чистки меблів, але також надасть можливість оновити оббивку ліжка при бажанні. Також ліжко в даній комплектації оснащена надійними підйомними механізмами з двома газліфтом і подвійним металевим каркасом з металевою рамкою з 38 буковими ламелями (або 42 — за додаткову оплату) і масивними царгами товщиною 6,0 см. Глибина короба для білизни — 17 см.