Про нас

Чому обирають нас

Фабрика меблів RICHMAN заснована в 2013 році командою професіоналів з величезним досвідом у меблевій галузі. З тих пір ми постійно працюємо над розширенням нашого асортименту і поліпшенням стандартів сервісу для наших Партнерів. Працювати з нами легко, комфортно і приємно! Ми пишаємося цим і запрошуємо Вас до спільному бізнесі.

Меблі, які продаються

Ми вкладаємо душу в наші вироби. Постійно працюємо над контролем якості і модернізацією наших виробів. Наша продукція — єдина в Україні — проводиться з унікальною технологією ELAST, яка робить крісла дійсно м’якими і зручними. Саме тому наші крісла продаються краще аналогів інших виробників.

Виробництво і доставка в найкоротші терміни

Ми пропонуємо найкращі на ринку умови. Підтримуючи складові залишки сировини і заготовок, ми зробимо і доставимо крісла на Ваше замовлення в найкоротші терміни

.

Професійний супровід

З моменту укладення договору про співпрацю наша з Вами робота тільки починається. І ми знаємо, що і як потрібно робити для того, щоб наші з Вами обороти з продажу збільшувалися, меблі продавалася, а клієнти залишалися задоволені сервісом. Нічого складного тут немає. Але за цією простотою стоїть постійна кропітка спільна робота. Запрошуємо Вас до співпраці!

Наша історія

2017-2018

За період 2017 року у  нашому асортименті з’явилися нові вироби, розроблені нашими технологами на базі власного виробництва. Шість видів ліжок, два приліжкові пуфи і тумба Меган. З’явилась нова модифікація LUX, тут же стала хедлайнером продажів. На базі цієї модифікації вдалося оптимізувати вагові та габаритні параметри виробів, що було оцінено позитивно нашими кліентамі. Був збільшений асортимент меблів КаБаРе — скляні кухонні столи преміум сегменту зайняли свою нішу в нашому прайс-листі. Сюди ж можна додати стільці Жаклін, Жаклін софт і Доріс, а також барні стільці Куба і Дель Мар.

Додалась категорія — меблі ДСП, в якій присутні як традиційні столи, шафи та тумби, так і вироби абсолютно оригінальною форми.Ну і куди ж без наших улюблених офісних і геймерських крісел? Робота з цими позиціями завжди була в пріоритеті: асортимент постійно оновлюється, якість виробів стає краще. Ну і найважливіше — це люди. Керівництво приділяє велику увагу персоналу підприємства. Постійне навчання менеджерів відділу продажів, робота по автоматизації технологічних процесів, відточування способів комунікації з клієнтами — це те, що допомагає нам упевнено дивитися вперед з позитивним настроєм. Так що — все буде RICHMAN!

2016

З 2016 року фабрика меблів RICHMAN значно розширила асортимент продукції і тепер в прайс-листі можна побачити більше 150 виробів. До цього числа входять офісні крісла та дивани, меблі для кафе, барів і ресторанів, ліжка в декількох комплектаціях. Середній термін поставки продукції — 3,2 робочих дні. За цей рік було успішно проведено 32 акції. Вироблено і відвантажено понад 52000 виробів, з яких відсоток рекламацій склав 0,6%.

2015

У прайс-листі меблевої фабрики RICHMAN понад двадцяти п’яти моделей крісел, а також барні стільці, для відвідувачів і роликові крісла, офісні дивани. Термін поставки продукції за клієнтськими замовленнями — 2-4 робочих дня. Також, була запущена нова лінія крісел зі стразами Swarovski.

2014

В асортименті компанії — 12 моделей крісел. У тому числі з використанням натуральної вишивки. Напрацьовано первинна база постійних партнерів. Термін виконання замовлень становить 7-9 робочих днів.

2013

Рік заснування компанії. Велике бажання працювати і багато ідей, які належить втілити в життя. Стартовий модельний ряд представляє всього три моделі крісел і дві лінійки офісних диванів. Багато уваги приділяємо якості продукції і термінами виконання замовлень.