Меблі оптом від виробника

Запрошуємо до взаємовигідної співпраці:

 • Мебельні салони. Якщо ви зацікавлені у реалізації нашої продукції, ми з радістю надамо вам каталоги та зразки тканин. Також підготуємо виставку продукції фабрики за кращими цінами.
 • Інтернет-магазини. Для вашої зручності ми розробимо файл для завантаження з оновленням залишків саме під вашу CMS. Також підготуємо банери з продукцією фабрики для вашого сайту, соціальних мереж та месенджерів з цінами вашого магазину та айдентикою бренду.
 • Корпоративних клієнтів. Компанія допоможе з підбором меблів згідно з вашим корпоративним стилем та дизайн-проєктом. Забезпечимо вас меблями під ключ: з доставкою, вигрузкою та збіркою продукції на місці.
 • Дизайнерів та архітекторів. Пропонуємо великі бонуси при замовленні виробництва меблів для вашого дизайн-проєкту включно з доставкою та збіркою. Фабрика забезпечить вас меблями в будь-якому матеріалі оббивки та в необхідному розмірі виробу. Детальніше ви можете дізнатись в розділі про індивідуальні проєкти. 

Дропшипінг меблів з професійним супровідом 

Давно мрієте про власний бізнес або хочете розширити асортимент свого меблевого магазину? Тоді пропонуємо вигідне співробітництво по системі дропшипінг. Ця модель передбачає поставку меблів покупцям напряму від виробника, тому вам не потрібно мати оффлайн-магазин та запас продукції на складських приміщеннях. Потрібен лише якісний інтернет-магазин або сторінка в соціальних мережах!

Для партнерів-дропшиперів ми створюємо найкращі умови для старту роботи:

 • відоме ім’я бренду, яке викликає довіру у покупців;
 • широкий асортимент;
 • офіційна гарантія від виробника;
 • безкоштовна доставка для партнерів;
 • забезпечення рекламними матеріалами;
 • персональный менеджер, який допоможе у вирішенні будь-якого питання.

З моменту укладення договору на дропшипінг меблів наша з вами робота тільки починається! Ми допоможемо вам обрати правильну маркетингову стратегію та збільшити продажі. Розкажемо, як покращити сервіс, щоб притягувати нових клієнтів та зберігати їх прихильність. Працювати з фабрикою меблів RICHMAN завжди легко та комфортно. Ми знаємо свою справу та докладаємо 100% зусиль для спільного успіху!

В інтернет-магазині RICHMAN ви зможете купити меблі оптом від виробника за кращими цінами від виробника. Великі замовлення для оформлення КаБаРЕ, офісу або будинку передбачають індивідуальні знижки. Оптові замовлення здійснюється за окремим прайсом з найзручнішими умовами та професійним супроводом.

 Який асортимент дропшипінг меблів

Фабрика Richman виготовляє ліжка, офісні крісла, столи, стільці, пуфи та дивани. Наші дропшипінг меблі відповідають європейським стандартам якості, виготовляються з екологічних та безпечних матеріалів (натуральне дерево, метал, меблевий поролон, МДФ тощо). Виробничі потужності фабрики дозволяють задовольняти потреби великих оптових покупців. Так, щомісяця ми виготовляємо понад 1000 ліжок і 3000 крісел, але не зупиняємось на досягнутому.

Ми дотримуємось гнучкої системи знижок з індивідуальними умовами поставок та приємними бонусами для клієнтів. Розмір знижки на продукцію Richman залежить від обсягу замовлення, термінів постачання, територіального розміщення замовника. Також ми надаємо додаткові знижки постійним партнерам і завжди враховуємо перспективи майбутнього співробітництва.

Придбання великих партій доступно як юридичними, так і фізичними особам (якщо ви ведете підприємницьку діяльність або бажаєте замовити велику кількість меблів для особистих потреб).

Які послуги пропонуються для оптових клієнтів

Меблеві салони, інтернет-магазини та інші оптові клієнти отримують підтримку від фабрики та ряд переваг:

 • рекламні матеріали бренду;
 • каталоги;
 • окремий прайс-лист;
 • знижки на виставкові товари;
 • індивідуальні знижки та бонуси в залежності від об’єму замовлення;
 • кілька варіантів оплати на вибір;
 • безкоштовна доставка по Україні «Новою поштою» (адресно або у відділення).

Ми створюємо всі умови, щоб наше співробітництво було взаємовигідним та комфортним. Допомагаємо партнерам у реалізації продукції Richman на внутрішньому та зовнішньому ринках для отримання максимального прибутку. Наша мета — ваш успіх!

Наша фабрика оптовий продаж меблів закуповує широкий асортимент сировини і комплектуючих для виробництва меблів. Ми зацікавлені в надійних постачальниках, з якими зможемо співпрацювати на постійній основі. Будь ласка, надайте вичерпну інформацію про свою пропозицію на нашу електронну адресу: sale@richmangroup.com.ua. Ми оперативно розглянемо її та надамо вам відповідь про можливості співпраці.