Обмiн та повернення

Обмін та повернення

Обмін та повернення меблів та аксесуарів, придбаних в інтернет-магазині RICHMAN, здійснюється згідно з правилами та вимогами діючого законодавства України.

Поверненню не підлягають товари що були вироблені під замовлення в обраній клієнтом оббивці.

До обміну та поверненню приймаються виключно вироби, які не були у використанні. Важливо, щоб заводське пакування не було пошкодженим.

Строки та оплата супутніх витрат

Повернення коштів або відвантаження нових меблів на заміну відбувається протягом 2 днів після прибуття поверненої продукції до нашого складу.

Витрати на транспортування до складу фабрики, а також на можливий ремонт у випадку виявлення пошкоджень виробів або пакування, здійснюються за рахунок споживача.

Як запобігти обміну чи поверненню

Ситуації, які призводять до повернення чи обміну продукції бувають різні. Можливо ви зрозуміли, що колір дивану все ж не підходить до вашого інтер’єру. Можливо, вам не підійшов розмір ліжка або ви вибрали не ту комплектацію.

Але обмін чи повернення – це завжди витрати часу як для вас, так і менеджерів компанії. Тому просимо вас бути уважними в процесі оформлення замовлення. Обов’язково проконсультуйтеся з нашими співробітниками, щоб дізнатися про всі характеристики меблів та бути впевненим у своєму виборі.