Обмiн та повернення

Обмін та повернення

Обмін та повернення меблів та комплектуючих, придбаних в інтернет-магазині RICHMAN, здійснюється згідно положень “Закону про захист споживачів”, який надає покупцю право повернення або обміну продукції протягом 14 днів з момента отримання за наступних умов:

 • Товар, по якому надано запит щодо обміну або поверненню, не був у використанні і, відповідно, не має слідів, які вказують, що він використовувався вами: сколи, подряпини, інші пошкодження;
 • Товар має повністю товарний вигляд, не збирався та не монтувався;
 • Збережене заводське пакування і воно не має пошкоджень;
 • Також збережені і не мають пошкоджень ярлики, інструкції, комплекти метизів і т.п.
 • В наявності документи, що підтверджують факт купівля та отримання продукції (чек, видаткова або товарно-транспортна накладна і т.п.).

Зверніть, будь ласка, увагу, що поверненню не підлягають меблі або комплектуючі, що були вироблені під індивідуальне замовлення в обраній клієнтом оббивці чи комплектації або модифікації згідно «Переліку товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню)», затвердженому Постановою №172 Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року.

Для повернення потрібно:

 • Зв’язатися з нашим консультантом з запитом на повернення;
 • Надати квитанцію про сплату або сплачений рахунок;
 • Надати підписаний лист-звернення щодо повернення продукції з вказанням номера рахунку, назви продукції, дати отримання, банківського рахунку для повернення грошей, ФІО покупця.

 

Строки та оплата супутніх витрат

 • Витрати на зворотнє транспортування при поверненні продукції сплачує покупець.
 • Гроші за повернену продукцію повертаються протягом двох робочих днів після отримання продукції та комісійного підтвердження її товарного стану.
 • У випадку, якщо продукція або її пакування повертається частково пошкодженою, виробник надасть письмовий звіт і запропонує платний ремонт за рахунок покупця і в разі згоди надасть відповідний рахунок на оплату. Після сплати покупцем рахунку, виробник проводить необхідний ремонт по відновленню продукції або пакування. Після відновлення продукції, гроші за повернений товар протягом двох днів повертаються покупцю. Зверніть, будь ласка, увагу, що оплата за необхідний частковий ремонт не повертається.

 

Як запобігти обміну чи поверненню

Ситуації, які призводять до повернення чи обміну продукції бувають різні. Можливо ви зрозуміли, що колір дивану все ж не підходить до вашого інтер’єру. Можливо, вам не підійшов розмір ліжка або ви вибрали не ту комплектацію.

Але обмін чи повернення – це завжди витрати часу як для вас, так і менеджерів компанії. Тому просимо вас бути уважними в процесі оформлення замовлення. Обов’язково проконсультуйтеся з нашими співробітниками, щоб дізнатися про всі характеристики меблів та бути впевненим у своєму виборі.