Питання та відповіді

Ліжка

Для того, щоб занести ліжко у приміщення, вам, скоріше за все, знадобиться помічник. Але сам процес збірки ліжка може бути виконаний самостійно, користуючись нашою відео інструкцією СТАНДАРТКОМФОРТ, ВІП.

Проте ми все ж рекомендуємо користатися послугами професіоналів. Це допоможе вам уникнути зайвих проблем при збірці та використанні ліжка.

Головна рекомендація – запросити професіоналів. Якщо ви не маєте такої можливості, пропонуємо вам скористатися нашою відео інструкцією  СТАНДАРТКОМФОРТ,  ВІП.

Вам потрібно, по-перше, вимагати у водія підписання Акту з чітким описом проблеми (пошкодження, недостача, інше), а, по-друге, зв’яжіться, будь ласка, з продавцем і розкажіть йому про цю проблему. Ось за цим посиланням можна переглянути відео про те, як правильно прийняти продукцію. Зверніть увагу, що транспортні компанії не є нашим підрозділом, тому за відсутності письмової фіксації проблеми з підписом водія ми не зможемо компенсувати вам збитки.

Перелік всіх комплектуючих для конкретної модифікації ліжка можна перевірити за цим посиланням  СТАНДАРТКОМФОРТ,  ВІП. Якщо у вас дійсно не вистачає якихось комплектуючих, ми приносимо вам свої вибачення та просимо звернутися до продавця для оформлення рекламації. Ми виконаємо її дуже швидко.

Дійсно, передача кольорів може частково не співпадати з реальністю за рахунок різних кольорових налаштувань фотоапаратів та моніторів. З іншого боку, виробники оббивок наголошують на тому, що кольори тканин з різних рулонів можуть на півтону не співпадати, але ця різниця зазвичай є дуже не критичною і навіть не помітною для очей.

По-перше. Будь ласка, не намагайтесь перевірити працездатність пневмопатронів, стискаючи їх руками або інструментами. Коли ви розташуєте їх в ліжку згідно з відео інструкцією  СТАНДАРТКОМФОРТ,  ВІП, вони будуть працювати належним чином, тому що вони розраховані на робоче навантаження саме від ліжка.

По-друге. Якщо ви отримали продукцію при мінусовій температурі надворі, дайте їй нагрітися у приміщенні протягом 1-2 годин, після чого все запрацює.

Якщо після встановлення пневмопатрони все ж таки не працює, ми приносимо вам свої вибачення та просимо звернутися до продавця для оформлення рекламації. Ми дуже швидко замінимо браковані комплектуючі.

Скоріше за все, ви замовили ліжко зі з’ємним чохлом на царги. В такому разі вам потрібно ще раз переглянути упаковки та знайти цей чохол (зазвичай його запаковують разом з узголів’ям). Якщо ви все ж таки не знайшли чохол на царги, зверніться, будь-ласка, до продавця для оформлення рекламації. Ми виконаємо її дуже швидко.

Скоріше за все, комплектація вашого ліжка передбачає розбірну металеву раму з ламелями. Вам потрібно лише зібрати її та установити.

Скоріше за все, комплектація вашого ліжка передбачає спанбонд (щільний, але м’який матеріал) в якості дна для короба для білизни. Вам потрібно знайти його в упаковці та закріпити на липучці до нижніх поверхонь царг.

Скоріше за все, ви неправильно збираєте ліжко і дуже щільно затягнули болти в попередніх отворах. Потрібно спочатку не дуже щільно затягнути всі болти по периметру, а вже потім затягувати щільно кожен болт окремо. Більш детально дивіться в нашій відео інструкції  СТАНДАРТКОМФОРТ,  ВІП.

  • Послабити болти з’єднання рами з механізмом по обидва боки.
  • Максимально потягнути раму на себе, щоб болти в овальному отворі рами зайняли максимально близьке положення до узголів’я.
  • В цьому положенні наглухо закрутити болти.

Ні, це не брак. Це передбачено технологічно для того, щоб його можна було легко надіти по кутах на царги і повністю закріпити липучку.

Ні, зйомник чохол може бути тільки для царг (в модифікаціях ВІП та ВІП ВУД).

На жаль, ви неправильно зібрали ліжко. Зокрема, матрацотримач (металевий, у вигляді букви «П») маєте закріпити зі сторони узголів’я, а не фронтальної царги.

Наші ліжка можуть виготовлятися в декількох розмірах спального місця. Ширина може бути 0,9 або 1,2 або 1,4 або 1,6 або 1,8 метри. Довжина може бути 1,9 або 2,0 метри. Ліжка з іншими параметрами ми не виготовляємо.

Так, як додаткову опцію ви можете замовити збільшення висоти узголів’я на 10 см.

Крісла

Процес збірки крісла дуже простий і зазвичай не викликає складнощів. Перед початком збірки радимо переглянути нашу відео інструкцією Крісло Тип АКрісло Тип В.

Головна рекомендація – запросити професіоналів. Якщо ви не маєте такої можливості, зверніться за порадою до вашого продавця або ще раз перегляньте нашу відео інструкцію  Крісло Тип АКрісло Тип В.

Вам потрібно, по-перше, вимагати у водія підписання Акту з чітким описом проблеми (пошкодження, недостача, інше), а, по-друге, зв’яжіться, будь ласка, з продавцем і розкажіть йому про цю проблему. Ось за цим посиланням можна переглянути відео про те, як правильно прийняти продукцію. Зверніть увагу, що транспортні компанії не є нашим підрозділом, тому за відсутності письмової фіксації проблеми з підписом водія ми не зможемо компенсувати вам збитки.

Перелік всіх комплектуючих для конкретної модифікації крісла можна перевірити за цим посиланням  Крісло Тип АКрісло Тип В. Якщо у вас дійсно не вистачає якихось комплектуючих, ми приносимо вам свої вибачення та просимо звернутися до продавця для оформлення рекламації. Ми виконаємо її дуже швидко.

Дійсно, передача кольорів може частково не співпадати з реальністю за рахунок різних кольорових налаштувань фотоапаратів та моніторів. З іншого боку, виробники наголошують на тому, що кольори комплектуючих з різних партій можуть на півтону не співпадати, але ця різниця зазвичай є дуже не критичною і навіть не помітною для очей.

По-перше. Будь ласка, не намагайтесь перевірити працездатність пневмопатрону, стискаючи його руками або інструментами. Коли ви розташуєте його в кріслі згідно з відео інструкцією  Крісло Тип АКрісло Тип В, він буде працювати належним чином, тому що розрахований на робоче навантаження саме від крісла.

По-друге. Якщо ви отримали продукцію при минусовій температурі надворі, дайте їй нагрітися у приміщенні протягом 1-2 годин, після чого все запрацює.

Якщо після встановлення пневмопатрон все ж таки не працює, ми приносимо вам свої вибачення та просимо звернутися до продавця для оформлення рекламації. Ми дуже швидко замінимо браковані комплектуючі.

Скоріше за все, ви неправильно збираєте крісло і дуже щільно затягнули болти в попередніх отворах. Потрібно спочатку не дуже щільно затягнути всі болти по периметру, а вже потім затягувати щільно кожен болт окремо. Більш детально дивіться в нашій відео інструкції  Крісло Тип АКрісло Тип В.

Потрібно більш щільно вставити ролики в належні отвори хрестовини, не бійтеся щось зламати. При правильній установці ви почуєте звук клацання.

Якщо комплектація вашого крісла передбачає хромований пневмопатрон, то для нього не потрібен кожух.

Скоріше за все, дерев’яні накладки прикручені до неправильної сторони хрестовини і металевий отвір під пневмопатрон також перевернутий. Вам потрібно відкрутити дерев’яні накладки, перевернути хрестовину та прикрутити накладки на правильну сторону хрестовини. Це вирішить проблеми з хитанням пневмопатрону.

Будь-ласка, не використовуйте крісло у приміщеннях з надмірною вологістю або надлишковою температурою та не залишайте під прямими сонячними променями. Це дозволить запобігти псуванню оббивки.

Під сидінням крісла знаходиться пластикова рукоятка круглої форми, за допомогою якої ви можете відрегулювати гойдання під вашу вагу. Це потрібно зробити вже на початку використання, щоб отримати максимальне задоволення від використання крісла.

Всі ролики нашіх крісел є обрезиненими. При цьому колір обрезиненного канту може бути сірим, білим або чорним тощо. Матеріал цього обрезиненного канту буде візуально і тактильно відрізнятися від матеріалу центральної частини роликів.

Наші крісла гарантовано витримують 100 кг статичного вертикального навантаження. Простою мовою, якщо вага користувача більше 90 кг, користуйтесь кріслом правильно. Для того, щоб воно слугувало вам довше, не потрібно стрибати на ньому, достатньо просто нормально сідати )

В деяких моделях крісел використовуються хромовані болти, які є частиною дизайну, тому додаткові заглушки для підлокітників не передбачені.

Так, в залежності від обраної вами комплектації. Висота може змінюватися. Якщо комплектацію за базову взяти комплектацію ВУД, то комплектація Пластик/Пластик Річ додає 2 см висоти, а комплектація 3,5 см. Будь ласка, зверніть увагу на те, що не всі крісла можуть бути виготовленні у будь-якій комплектації.

Все про механізми для крісел

Все про механизмы для кресел, Все про механізми для крісел

Механізм гойдання активує пневмопатрон (газ-ліфт), дозволяючи змінювати висоту сидіння. Деякі механізми мають розширену функціональність, яка надає більший комфорт при використанні крісла: зміна і фіксація кута нахилу спинки та/або крісла, настройку жорсткості гойдання і т.п.

Механізм гойдання кріпиться за допомогою болтів під сидінням крісла. Деякі механізми мають додаткові кронштейни для кріплення до спинки крісла.

Так як механізми гойдання виготовляються з металу, то має значення товщина металевої пластини, її геометричні розміри (чим більше, тим краще), а також якість і спосіб зварювання (ручне/автоматичне) металевого патрубка для кріплення пневмопатрона.

Механізми, оснащені подібною функціональністю, виключають ривки при включенні/виключенні гойдання, що робить використання крісла більш комфортним.

Вільне хитання дозволяє користувачеві нахиляти спинку без фіксації, перетворюючи своє крісло в крісло-качалку.

Регулювальні важелі встановлюються в кількості, необхідній для повноцінного використання всіх функцій механізму гойдання. Зазвичай, чим більше важелів, тим більше функцій в механізмі.

Жорсткість гойдання регулюється крупновитковою металовою пружиною з пластиковим ковпаком, яка встановлюється в механізм гойдання. Відпустіть або підкрутіть пластиковий ковпак цієї пружини, одночасно тестуючи зусилля, необхідне для відкидання на спинці в режимі вільного гойдання, і підберіть найбільш комфортний режим.

Найчастіше один з важелів відповідає за регулювання висоти сидіння. Щоб привести його в дію, сидячи на кріслі, натисніть лапку цього важеля вгору. Після приведення крісла до потрібної висоті, відпустіть важіль в початкове положення.

Залежно від моделі механізму, функція гойдання вмикається/вимикається за домогою відповідних важелів. Якщо ваш механізм має тільки один важіль (наприклад, М1), то для включення функції гойдання необхідно висунути важіль механізму з-під сидіння у напрямку від себе. Для фіксації спинки (зазвичай тільки у вертикальному положенні) необхідно вставити важіль всередину механізму (тільки при вертикальному положенні спинки крісла). Якщо у вашого механізму два важелі (наприклад, М2), то функція включення гойдання зазвичай реалізована шляхом опускання вниз другого важеля. В цьому випадку фіксація кута нахилу (зазвичай в декількох положеннях) відбувається шляхом підняття цього ж важеля вгору.

Достатньо змастити механізм машинною оливою або спецзасобом WD-40, щоб він, як і будь-який металевий механізм, перестав скріпити. Таку процедуру бажано повторювати час від часу.

Все залежить від механізму, яким укомплектоване ваше крісло.

Найпростіші механізми (піастри) дозволяють регулювання крісла лише по висоті.

Механізм М1 TILT дозволяє функцію гойдання з фіксацією в вертикальному положенні. Щоб запустити гойдання, вам потрібно у вертикальному (рівному) положенні крісла потягнути вбік металевий важіль (під правою рукою). Зворотним рухом відбувається фіксація крісла.

У більш функціональних механізмах М2, М3 та інших, гойдання включається та зупиняється за допомогою важелів та ручок.

Механізм гойдання у вашому кріслі прикріплений неправильно (задом-наперед). Ще раз перегляньте відео інструкцію та закріпіть механізм належним чином.

Під сидінням крісла знаходиться пластикова рукоятка круглої форми, за допомогою якої ви можете відрегулювати гойдання під вашу вагу. Це потрібно зробити вже на початку використання, щоб отримати максимальне задоволення від використання крісла.

Насамперед, просимо звернути увагу, що можливість встановлення різних типів механізмів потрібно уточнювати для кожного крісла окремо. Різниця в висоті дійсно є. Так, якщо взяти механізм М1 (Tilt) за нульову відмітку, то М2 (Anyfix) додає 0,5 см висоти; DT (Deep Tilt) додає 3,5 см; М3 (Multiblock) додає 8 см.