Про нас

Фабрика меблів RICHMAN заснована в 2013 році командою досвідчених фахівців. Завдяки наполегливості та кропіткій праці компанія швидко отримала статус одного з лідерів галузі. Сьогодні ми постачаємо продукцію по всій Україні, експортуємо в Європу та здійснюємо продаж через міжнародні торговельні майданчики. 

Про RICHMAN в цифрах

 • Близько 1000 ліжок і 3000 крісел щомісяця — стільки на сьогоднішній день виготовляє фабрика.
 • Більше 500 видів оббивок з асортиментом палітри більш ніж 10 000 відтінків.
 • 3500 м2 — загальна площа виробничих майданчиків, розташованих в містах Горішні Плавні та Дніпро.
 • 2500 м2 — загальна площа складських приміщень фабрики.
 • Фабрика має 9 виробничих цехів (металообробки, деревообробки, швейні тощо) та 12 виробничих ділянок (розкрійні, оббивні, пакувальні тощо).

Наші переваги та відмінності

Для виробництва продукції фабрика використовує виключно сертифіковану, високоякісну сировину та комплектуючі як національних, так і зарубіжних постачальників (Польща, Китай, Італія).

 

Ми єдині в Україні виготовляємо меблі в будь-якій тканині, навіть якщо її надає сам клієнт!

 

RICHMAN, єдина на меблевому ринку України, виготовляє комп’ютерні та офісні крісла на базі унікальної технології ELASТ, яка робить їх дійсно м’якими і зручними. Саме тому наші меблі продаються краще аналогів інших виробників. Фабрика впевнена в якості своєї продукції, тому ви можете купити ліжко, стільці, диван чи інший виріб з 12-місячною офіційною гарантією на приховані заводські дефекти.

Факти з історії фабрики

 • З 2015 року підприємство займає передові позиції на меблевому ринку України.
 • З 2017 року продукція експортується до країн Європи: Латвії, Румунії, Литви, Естонії, Молдови.
 • Фабрика постійно розширювалась та оновлювалась. Так, протягом 2018-2019 років введено в дію дві фарбувальні камери, у 2020-2021 роках модернізовано цех металообробки. 
 • З 2019 року RICHMAN здійснює продаж на торговельних майданчиках AMAZON, ETSY та EBAY. 
 • За 2020 рік щомісячна кількість активних партнерів збільшилась на 9%.
 • У 2021 році фабрика виходить на ринок США, починаючи з участі в якості експонента у найбільшій меблевій виставці High Point Market.

 

Опт і роздріб

Компанія пропонує найкращі умови для того, щоб купити меблі оптом чи в роздріб в Україні. Великі замовлення для оформлення КаБаРЕ, офісу або будинку передбачають індивідуальні знижки. Оптові замовлення для партнерів здійснюється за окремим прайсом з найвигіднішими цінами та умовами співробітництва.

Строки виготовлення і доставки меблів 

Ми підтримуємо складові залишки сировини і заготовок, тому багато комп’ютерних крісел, стільців, столів, ліжок, та диванів є в наявності з терміном відвантаження на наступний день після оформлення. Виготовлення та доставка меблів під замовлення займає 2-4 тижні. Конкретні строки залежить від асортименту, завантаженості виробництва та наявності тканин у постачальників. 

Співпраця та професійний супровід

Запрошуємо до співпраці меблеві салони, агентства дизайну, постачальників, інтернет-магазини та інші бізнеси. Ми знаємо, як діяти, щоб наші з вами обороти з продажу збільшувалися, меблі продавалися, а клієнти залишалися задоволені сервісом. Працювати з нами легко, комфортно і приємно. Ми пишаємося цим і докладаємо 100% зусиль для спільного успіху.

Допомога ЗСУ

З початку повномасштабного вторгнення фабрика меблів RICHMAN виробляє розкладачки для потреб біженців та військових. 1% від кожного чеку ми відкладаємо для наближення нашої перемоги: компанія донатить благодійним фондам та адресно допомагає військовим, лікарням та біженцям.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС

Фабрика меблів RICHMAN була заснована в 2013 році командою професіоналів з величезним досвідом у меблевій галузі. З тих пір ми постійно працюємо над розширенням нашого асортименту і поліпшенням стандартів сервісу для наших Партнерів. Працювати з нами легко, комфортно і приємно! Ми пишаємося цим і запрошуємо Вас до спільного бізнесу.

МЕБЛІ, ЯКІ ПРОДАЮТЬСЯ

Ми вкладаємо душу в наші вироби. Постійно працюємо над контролем якості і модернізацією наших виробів. Наша продукція – єдина в Україні – проводиться з унікальною технологією ELASТ, яка робить крісла дійсно м’якими і зручними. Саме тому наші крісла продаються краще аналогів інших виробників.

ВИРОБНИЦТВО І ДОСТАВКА В НАЙКОРОТШІ ТЕРМІНИ

Ми пропонуємо найкращі на ринку умови. Підтримуючи складові залишки сировини і заготовок, ми зробимо і доставимо крісла на Ваше замовлення в найкоротші терміни

ПРОФЕСІЙНИЙ СУПРОВІД

З моменту укладення договору про співпрацю наша з Вами робота тільки починається. І ми знаємо, що і як потрібно робити для того, щоб наші з Вами обороти з продажу збільшувалися, меблі продавалися, а клієнти залишалися задоволені сервісом. Нічого складного тут немає. Але за цією простотою стоїть постійна, кропітка, спільна робота. Запрошуємо Вас до співпраці.