Технології

Індивідуальні проекти

Індивідуальні проекти

За роки існування меблева фабрика RICHMAN виготовила тисячі виробів зі змінами для індивідуальних проектів. Ви можете замовити унікальні меблі для будь-яких потреб: стільці для дому, крісла для офісу, столи для ресторану тощо. Родзинкою таких виробів стають індивідуальні кольори, ексклюзивні матеріали або навіть вишивка. 

Меблі під індивідуальне замовлення в Україні

Зазвичай українські меблеві фабрики виготовляють партії типової продукції зі свого каталогу в конкретних об’ємах, а можливість зміни параметрів обговорюється окремо з доплатою та великими строками виготовлення. Але наше виробництво налагоджене під індивідуальні замовлення! Це означає, що у вас завжди є можливість обирати:

  • матеріал оббивки;
  • колір оббивки, дерев’яних та металевих деталей;
  • комплектацію предмету (інша хрестовина крісла, форма підлокітників тощо);
  • інші модифікації (додаткові дерев’яні елементи, вишивка тощо).

Ви можете купити меблі нашого каталогу або замовити виріб повністю під свої вподобання або інтер’єр вашого дому, закладу чи фірми. 

Типи матеріалів та вишивка на меблях

Ми єдині в Україні виготовляємо крісла та ліжка в будь-якій тканині! Маємо в асортименті 500+ видів оббивок з палітрою у 10 000+ відтінків — це більше 15 000 варіантів. Один виріб за індивідуальним замовленням може складатися з різних типів оббивок, поєднуючи декілька кольорів та матеріалів. 

Окрім тканин з каталогу, ви можете вказати будь-який інший матеріал і ми знайдемо його серед постачальників. Або навіть надати власну тканину, з якої хочете створити ексклюзивну оббивку!

Також фабрика має можливість зробити на оббивці диванів, узголів’ї ліжок або кріслах високоякісну машинну вишивку. Будь-яке графічне зображення, логотип вашого бренду чи напис.

Власний імпорт меблів

Індивідуальні замовлення актуальні саме для моделей власного виробництва фабрики. Але також в асортименті інтернет-магазину меблів RICHMAN є ексклюзивні моделі власного імпорту. Такі вироби представлені в готовому вигляді без можливості індивідуальної зміни оббивки чи комплектації. 

Строки виготовлення та доставки меблів під замовлення

Швидкість індивідуального виготовлення залежить від типу виробу, завантаженості виробництва та наявності тканин у постачальників. У середньому, виготовлення  меблів під замовлення займає 2-4 тижні. Ми робимо все, щоб ви отримати якісні та неповторні меблі в найкоротші строки!