Технології

Виробництво

Автоматизовані бізнес-процеси

В цьому розділі ви дізнаєтесь про особливості виробництва фабрики RICHMAN — одного з лідерів на меблевому ринку України. Ми пишаємось нашими досягненнями і завжди надаємо партнерам вичерпну інформацію про наші виробничі процеси.

Виробництво фабрики RICHMAN

Ми використовуємо для виробництва виключно сертифіковану якісну сировину й комплектуючі як українських, так і зарубіжних постачальників (Італія, Польща, Китай). На сьогоднішній день фабрика має:

 • 3500 м2 загальної площі виробничих майданчиків, розташованих в містах Горішні Плавні та Дніпро.
 • 2500 м2 загальної площі складських приміщень.
 • 9 виробничих цехів (металообробки, деревообробки, швейні тощо).
 • 12 виробничих ділянок (розкрійні, оббивні, пакувальні тощо).

Ми постійно проводимо оновлення парку верстатів. У 2018–2019 роках було введено в дію дві нові фарбувальні камери. У 2020–2021 роках було модернізовано цех металообробки, на черзі — швейні цехи й ділянки розкрою.

Деревообробка

Фабрика має власні потужності з деревообробки. Цех повністю забезпечує потреби у гнутоклеєних каркасах для стільців та фанерно-дерев’яних каркасах для інших виробів. Особливості цеху:

 • Використовуємо деревину виключно твердих порід.
 • Маємо можливість фарбування дерев’яних меблів у будь-які кольори.
 • Є ділянка з верстатами для 3D-фрезерування, які легко піддаються переналагодженню та програмуванню завдяки системі числового програмного управління.

Металообробка

Цех металообробки забезпечує потребу власного виробництва у каркасах для ліжок, стільців та диванів, а також у металоконструкціях для квіткових поличок, баз для столів та індивідуальних виробів.

Цех облаштований сучасним виробничим обладнанням, яке дозволяє виконувати всі необхідні операції з металом:

 • Порізка металу з високою точністю.
 • Декілька видів гнуття, в тому числі 3D-гнуття.
 • Редукування труб різних діаметрів,
 • Порошкове фарбування та запікання фарби при високій температурі.
 • Виготовлення експериментальних та індивідуальних виробів.
 • Фарбування металу «під деревину».

Завдяки багатофункціональності цеху та високим потужностям ми можемо виготовляти меблі під конкретні розміри та кольори.

Автоматизовані бізнес-процеси

На підприємстві організовано чітку структуру управління, яка об’єднує торгові, виробничі, маркетингові та фінансові підрозділи фабрики. В компанії активно використовується Bitrix24 та інші програмні інструменти для автоматизації взаємодії між департаментами та виробничими участками. 

Виробництво та офіс працюють в єдиній системі — це дозволяє відслідковувати та адмініструвати кожне замовлення, забезпечуючи високий рівень обслуговування наших клієнтів.

Саме завдяки автоматизованій системі ми маємо можливість виробляти меблі в будь-якій оббивці при замовленні від 1 одиниці товару!

Термінові замовлення

Ми єдині в Україні запровадили систему термінового виготовлення замовлення RICHDRIVE24:

Якщо всі комплектуючі є в наявності, термінове замовлення (1–2 одиниці) буде готове вже протягом 1 робочого дня! Якщо ж знадобляться додаткові комплектуючі або оббивка, зазвичай робимо відвантаження протягом 3–5 робочих днів.

Це унікальна та корисна можливість, особливо якщо вам терміново потрібні меблі через закінчення ремонту, переїзд, організацію заходу тощо. Інші виробники не гарантують термінове виготовлення — це можливо лише за індивідуальною домовленістю з менеджером. Але в нашій компанії, завдяки системі RICHDRIVE24, передбачена фіксована ціна за термінове виготовлення, наразі +25% до вартості виробу.