Технології

Меблі для кабінету керівника

Кабінет керівника – це робоче місце директора, серце та душа кожного офісу. Перше враження про компанію у нас складається із зали очікування, а ось у кабінеті керівника ми вже формуємо остаточне бачення фірми. Інтер’єр кабінету повинен дати уявлення про свого хазяїна, його впевненість, рішучість, успішність, та надійність.

Саме тут відбуваються зустрічі з партнерами, клієнтами, новими співробітниками. Кабінет керівника повинен поєднувати у собі респектабельність, строгий стиль, відображати високий рівень компанії, її надійність. Крім того, меблі, які знаходяться в цьому приміщенні, повинні бути зручними та функціональними.

Не так вже й просто обладнати насправді гарний кабінет, що буде привертати до себе увагу та налаштовувати відвідувачів на робочий настрій. Щоб точно не помилитися, почніть розробляти дизайн з розрахунку на специфіку та діяльність компанії. Обов’язково продумайте обстанову так, щоб в кабінеті можна було провести зустріч будь-якого формату, і щоб усім учасникам зустрічі було зручно. 

Інтер’єр кабінету керівника повинен відрізнятися від звичайного офісного, вишуканістю та ексклюзивністю. 

Порада від Richmond: зробіть акцент на маленьких, але дорогих аксесуарах, предметах антикваріату. Статусність можуть підкреслити вироби із червоного дерева та шкіри. 

Для оформлення кабінету керівника в каталозі «Richman» є готові комплекти, які можна вибрати та замовити. Виконуємо роботи на замовлення.

Стилі та напрямки

Директорський кабінет може бути оформлений в одному з таких стилів:

  • Класичний – пропорційність і симетричність, строгість, деяка консервативність. Сировина: натуральна деревина, шкіра, плитні матеріали під дерево.
  • Неокласичний – класика з додаванням сучасних деталей, модних нюансів.
  • Техно – дещо незграбні форми, яскраві кольори. Модулі можна переставляти у довільному порядку. Матеріали – від металу до пластику, акрилу.
    творчу людину. Такі комплекти роблять, поєднуючи скло та дерев’яні плити, пластик та метал. Геометричні чіткі форми, мінімум декоративних елементів.

З чого складається кабінет керівника:

  • столи з широкою стільницею, додатковими ребрами жорсткості, з приставками щодо конференцій, засідань;
  • шафи для документів – оптимально, якщо у них загальний топ, а самі моделі мають у своєму розпорядженні велику кількість відділень і відсіків;
  • крісла та стільці зі спинками анатомічної форми, підлокітниками та надійною хрестовиною..

Важливо пам’ятати, гармонія – це не останнє, що повинно бути у кабінеті керівника. Кольори та меблева оббивка повинні відповідати своєму цільовому призначенню. Темні кольори виглядають більш офіційно, а світлі викликають більше довіри та розслабленої атмосфери. Червоні кольори додають ефектності та ексклюзивності. 

Напільне покриття варто обирати такі, щоб менше було видно слідів від пересування меблів та взуття. Тому краще обрати більш зносостійкий та якісний матеріал, який прослужить вам значно довше та вбереже від щорічного ремонту. 

Як замовити меблі для кабінету керівника

В інтернет-магазині компанії “Richman” є великий вибір меблів для керівника. Асортимент на ваш смак, вимогу та необхідні конфігурації. Виконуємо доставку по Україні, збирання, даємо тривалу гарантію на покупки.У каталозі є моделі різних офісних меблів: для керівників, персоналу, оформлення стійок ресепшн або конференц-залів. Переходьте за посиланням та обирайте свої найкращі меблі.