Технології

Наші проекти

Київський футбольний клуб

Ділимось результатами проекту на замовлення Київського футбольного клубу: фабрика Richman виготовила серію розкішних крісел для оформлення конференц-зали. Після детальної консультації та вивчення асортименту замовник зупинив свій вибір на презентабельній моделі «Туніс» у конференц-модифікації.

Крісла виконані в екошкірі зеленого кольору, що асоціюється з покриттям футбольного поля. М’яка оббивка, ергономічна конструкція та висока спинка — гарантія цілковитого комфорту навіть під час тривалих заходів. Хромовані підлокітники обладнані м’якими подушками, на які можна спиратися ліктями.

Крісла «Туніс» не тільки зручні, але й надійні з точки зору використання. Наприклад, міцні полози виготовлені з щільного хромованого металу шириною 1,5 мм — це гарантує довгий строк експлуатації крісел.

Фабрика Richman продовжує приймати індивідуальні замовлення навіть під час воєнного стану. Наші крісла, як справжні солдати на меблевому фронті, тримають стрій за будь-яких обставин!

Загальноосвітня школа в місті Горішні Плавні

Якісні меблі — це не просто речі, а один з найважливіших елементів комфортного життя, роботи чи навчання. Так, фабрика Richman отримала велике замовлення, спрямоване на покращення освітнього простору для школярів. Проект реалізований для Спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Л. І. Бугаєвської (місто Горішні Плавні).

У проєкті задіяні різні вироби фабрики:

  • Дивани «Офіс»  — модульний диван на металевих ніжках, який ідеально підходить для залів очікування, кабінетів, зон відпочинку та переговорних. В даному випадку дивани «Офіс» в різних комплектаціях розмістили в коридорах для відпочинку учнів під час перерв.
  • Крісло «Максимус» — класична презентабельна модель в м’якій оббивці з екошкіри. Має успіх серед керівників, тому ми щиро рекомендували саме цю модель для комплектації кабінету директора.
  • Крісло «Самба» — модель, що поєднує високу якість, презентабельність та мінімалістичний дизайн. Група крісел «Самба» доповнила меблевий ансамбль кабінету для засідань вчителів.

Дякуємо школі за довіру та вибір меблів саме нашої фабрики!

Євробачення 2017

13 травня 2017 року в Києві відбувся фінал 62-го пісенного конкурсу «Євробачення». У фіналі виступили учасники з 26 країн, а переможцем став Сальвадор Собрал з Португалії. Саме меблевій фабриці Richman довірили забезпечити учасників та гостей престижного конкурсу зручними кріслами та диванами.

У різних локаціях були задіяні наступні вироби фабрики:


  • Диван «Спейс» в білому кольорі, з широкими ніжками з масиву дерева. Зручний, універсальний та легкий у догляд — ідеальний вибір для публічних заходів.
  • Дивани та крісла «Бум» — стильні меблі з м’якою овальною спинкою. Для реалізації проєкту були виготовлені одномісні та двомісні моделі в білому кольорі.
  • Диван «Візит» — класична модель з м’якими та округлими формами. Ці дивани з комфортом розмістили гостей, співробітників та учасників конкурсу.

Важко передати словами, яку гордість відчували наші співробітники, коли під час телевізійної трансляції ми бачили меблі, над якими так старанно працювали. Дякуємо організаторам за довіру!