Меблі для Дому, Меблі для КаБаРе, Меблі для Офісу

Заміна оббивки меблів Richman

Диван-Аміго-Лілі-95

З часом будь-які меблі втрачають частину зовнішнього лоску. З’являються плями або подряпини, тканина може потьмяніти від сонця або постійного тертя. І тут постає питання: купити нові меблі чи замінити оббивку? За довгі роки практики фабрика Richman прорахувала всі “за” та “проти”. Ми поділимось реальними фактами, які допоможуть вам прийняти справедливе рішення.

Чому Richman не береться за переоббивку меблів чужого виробництва

Майстри Richman приймають замовлення на заміну оббивки лише власної продукції: стільців, диванів, ліжок та крісел Richman. Будь-яка велика меблева фабрика має конвеєрне серійне виробництво. Це означає, що всі прилади та взагалі виробничий процес налаштовані на певні шаблони виготовлення. 

Щоб пошити новий чохол на чуже крісло чи стілець, які ми ніколи не бачили, спочатку їх треба розібрати. Ми маємо вивчити конструкцію меблів, сконструювати такий самий чохол і тільки потім пошити його. Це витрати часу та ресурсів, які не є вигідними як нам, так і замовнику.

Що вигідніше: переоббити узголів’я ліжка або повністю його заміни?

Коли ми беремось за переоббивку меблів власного виробництва, то одразу проводимо розрахунки. Практично завжди стає зрозумілим, що дешевше виготовити нову “мушлю” стільця або узголів’я ліжка, ніж переоббивати старе. 

Ваші витрати на заміну оббивки включатимуть:

  • оплату поштових послуг, щоб доставити виріб на виробництво;
  • розбір старих меблів;
  • усунення внутрішніх пошкоджень;
  • пошив нової оббивки.

Практично завжди меблі, які слугували вже кілька років, мають приховані пошкодження: поролон втрачає форму чи якась деталь з дерев’яного каркасу потребує заміни. Ми не можемо залишити це без уваги, тож завжди доводимо справу до кінця. 

Але якщо виріб достатньо новий і ви просто вирішили освіжити його дизайн для більшої сумісності з інтер’єром —  витрати можуть бути виправдані.

Висновок

Якщо ви звертаєтесь за переоббивкою НЕ до виробника — це недоцільні витрати. В даному випадку вигідніше буде купити нове крісло, ніж повністю реконструктувати старе.

Якщо все одно бажаєте змінити дизайн дивану чи крісла, краще звернутися до виробника. Але в досить старих меблях ми радимо повністю замінити елемент конструкції (наприклад, “мушлю” стільця або узголів’я ліжка). Вироби фабрики Richman мають деякі елементи, які можуть бути замінені опціонально (наприклад, зйомні чохли на царги).