Технології

Фабрика меблів RICHMAN взяла участь у найбільшій меблевій виставці США — High Point Market

High Point Market — найбільша у світі виставка меблевої промисловості, яка двічі на рік збирає тисячі людей у Хай-Пойнт, штат Північна Кароліна. Це найголовніша подія в індустрії, частиною якої у 2020 році стала й фабрика Richman!

Саме на High Point Market можна побачити головних гравців ринку та активних роздрібних покупців товарів для дому. Подію не пропускають дизайнери інтер’єру та архітектори. Тому виставка цікава для виробників не тільки в плані пошуку натхнення, нових ідей та обміну досвідом. Це справжній клондайк для пошуку партнерів, налагодження зв’язків та перетворення їх на довгострокові контракти.

Наші особисті враження та результати виставки

Майже неможливо цілковито описати все, що відбувалося за дні виставки. Нас дуже вразив масштаб події та рівень організації. Важко охопити всю територію виставки, бо вона справді більш схожа на маленьке місто. Для оцінки надаємо офіційну статистику:

  • 180 будівель
  • 1 км² виставкового простору
  • 100 000+  учасників 
  • Понад 2000 експонатів
  • Учасники з понад 100 країн

Сотні салонів, стендів, країн… Було враження, що весь світ представлений тут! Доречі, одна з найцікавіших пам’яток міста — гігантський комод висотою 26 метрів, що прикрашає фасад торгівельного центру. Ми не могли обійти його стороною та зробили пам’ятне фото.
Знайти саме «своїх» клієнтів на High Point Market непросто, але наш «перший млинець» не став грудкою. Ми були раді гідно представити Україну та свою продукцію на міжнародному майданчику. Багато зустрічей, обміну контактами, цікавих розмов. Наразі команда Richman активно працює над конвертацією цих переговорів в успішні угоди та довготривалі контракти.